خرید مستقیم پودر سوخاری اسپایسی از نمایندگی ها یا مراکز معتبر پخش پودر سوخاری، برای خریدارن و تاجران انواع پودر سوخاری دارای اهمیت است زیرا این مراکز قیمت فروش این محصولات را به قیمت کارخانه عرضه می کنند و این خود باعث سود دهی بالا برای خریداران و تاجران می شود. پودر سوخاری اسپایسی در انواع مختلف سایز دانه درشت و کوچک در این مرکز به صورت مستقیم به فروش می رسد.

خرید مستقیم پودر سوخاری اسپایسی دانه درشت

تولیدکننده پودر سوخاری اسپایسی دانه درشت

تولیدکننده پودر سوخاری اسپایسی دانه درشت تولید کنندگان پودر سوخاری پانکو در ایران، این محصول در انواع طعم های مختلف از جمله اسپایسی با استفاده از به روز ترین ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته تولید می کنند.

این پودر به علت بافت سبکی که دارد تردی منحصربفردی به غذا های می دهد به همین علت در بین مردم کشور بسیار پرطرفدار است.

پودر سوخاری بانکو اسپایسی یا همان تند دانه درشت طعم بسیار لذیذ و پوشش خاصی را به تردی غذاها می بخشد. 
امروزه در عصر جدید و افزایش شهر نشینی ها موجب گسترش تعداد رستوران ها و سالن های غذایی در سراسر جهان شده ایم، این موضوع باعث شده است تا میزان مصرف انواع متفاوتی از پودر سوخاری به حد بسیار بالایی برسد لذا تولید کننده های بسیاری در تمامی دنیا در تولید این محصول فعالیت می نمایند.
نمونه های تولید شده پودر سوخاری در ایران دارای ویژگی های مناسبی از قبیل بسته بندی های مقاوم و بهداشتی، رنگ طلایی و درخشان محصول، شکل ظاهری پودر یکدست و صاف و همچنین دارای نشان استاندارد ملی می باشند. 
از پودر سوخاری برای سرخ کردن انواع مختلف میگو، ماهی، مرغ، سیب زمینی، قارچ استفاده می شود.
خریداران انواع این محصولات می توانند طعم های مختلف پودر سوخاری را در بسته بندی های مختلفی که از 100 گرمی تا چند کیلویی شروع می شود را از فروشگاه های عرضه این محصولات که با قیمت مناسب و برخورداری از تخفیفات ویژه می باشد خریداری و تهیه نمایند.

قیمت مناسب پودر سوخاری گرانولی پانکو

قیمت مناسب پودر سوخاری گرانولی پانکو انواع پودر سوخاری گرانولی که با نام پودر سوخاری پانکو نیز شناخته میشود را می توانید در بسته بندی های 250 گرمی موجود در کارتن های 12 عددی موجود در این مرکز را با قیمت مناسب تهیه نمایید. از ویژگی های بارز این محصول این است که در تولید آن از مواد کاملا طبیعی و ارگانیک بیشترین بهره را برده است.
قیمت بسته بندی های 200، 250 و 500 گرمی پودر سوخاری گرانولی قیمتی بین 3400 تومان تا 7100 تومان می باشد. اساسا قیمت گذاری این محصول طبق کیفیت، وزن محصول و بسته بندی آن انجام می گیرد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!