سوخاری های معمولا جزو اولین سفارشات غذایی در منوی انواع فست فود ها می باشند و بسیار خوشمزه و پرطرفدار هستند و دلیل این طعم خوب استفاده از پودر سوخاری می باشد.

پودر های سوخاری در انواع مختلفی تهیه و تولید می شوند و در رنگ، اندازه و طعم با یکدیگر تفاوت دارند ولی از همه ی آن ها می توان برای مرغ و گوشت و سبزیجات استفاده کرد.

شما می توانید برای سفارش بهترین پودر سوخاری طلایی عالی و با کیفیت به این فروشگاه اینترنتی مراجعه و محصول درجه یک را با قیمت مناسب خریداری کنید.

سفارش بهترین پودر سوخاری طلایی عالی

معرفی جدیدترین پودر های سوخاری در بازار

معرفی جدیدترین پودر های سوخاری در بازار امروزه انواع پودر سوخاری در بازار تولید می شود و از جمله جدید ترین پودر های سوخاری شامل موارد زیر می باشد:

 1. پودر یا آرد سوخاری ساده و معمولی
 2. پودر سوخاری خانگی
 3. سوخاری پفکی
 4. پودر پولکی سوخاری
 5. پودر های سوخاری پانکو
 6. پودر سوخاری فلفلی و تند
 7. پودر سوخاری سیر و پیاز
 8. پودر سبزیجات
 9. سوخاری مخصوص کنتاکی
 10. سوخاری تمپورا
 11. پودر سوخاری درشت یا گرانول سفید
 12. پودر سوخاری پرک نارنجی یا گرانول نارنجی

به طور کلی پودر سوخاری با توجه به اندازه و مقداری که درشت و نرم هستند و نحوه ی آسیاب آن ها طبقه بندی و نام گذاری می شوند و معمولا پودر هایی که در اندازه های خیلی درشت تولید می شوند مخصوص غذا های سرخ کردنی مانند مرغ، گوشت، میگو و قارچ می باشند. 

نوع نرم پودر سوخاری بیشتر برای تهیه ی غذا هایی شامل انواع کتلت، ناگت های کبابی و شامی مانند، ماهی سوخاری، پیاز سوخاری و بادمجان سوخاری به کار می رود.

پودر سوخاری که در بازار وجود دارد از نان های حجیم شده تولید می شوند به این صورت که نان های را در برابر حرارت بسیار بالا قرار می دهند تا رطوبتی که در خمیر آن وجود دارد به طور کامل از بین برود و نان خشک و قهوه ای و برشته بشود و در این زمان است که نان ها را آسیاب و تبدیل به آرد و پودر می کنند. 

پودر های خشک و آماده شده را حتما باید در بسته بندی های مناسب و پلمپ شده قرار داد تا هیچ گونه رطوبتی وارد آن ها نشود و بهترین مکان برای نگهداری از این بسته ها قرار دادن آن ها در محیط های خنک و خشک می باشد و اگر این عمل صورت نگیرد خیلی سریع این ماده ی غذایی خراب می شود و کپک می زند.

خرید انواع پودر سوخاری طلایی آماده

خرید انواع پودر سوخاری طلایی آماده انواع پودر سوخاری طلایی تولید می شود که رنگ، مزه و مواد اولیه ی همه ی آن ها با هم متفاوت می باشد و بعضی از طعم های آن مانند فلفلی، ساده و زعفرانی می باشد.

شما باید در خرید پودر سوخاری طلایی آماده به موارد و نکاتی توجه کنید از جمله:

 1. دارای بسته بندی ها پلاستیکی محکم و کاملا بهداشتی قرار داشته باشند.
 2. کیفیت مواد به کار رفته در آن درجه یک باشد و اندازه ی پودر ها بسته به نوعی که خریداری می کنید یکدست و کاملا سالم باشد.
 3. هیچ گونه مواد خارجی، حشره و گرد و خاکی در داخل پودر ها وجود نداشته باشد.
 4. بو، طعم و رنگ مناسب و خوبی داشته باشند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!