آرد تمپورا پانکو یکی آرد معمولی نمی باشد و موارد مصرفی خاصی دارد. از این آرد ممولا در رستوران ها برای پف کردن ماهی و میگو استفاده می کند و طعم خوبی دارد و بسیار ترد می باشد. عرضه آرد تمپورا ۵۰۰ گرمی پانکو به صورت عمده و تک در بسته بندی های متفاوت در سراسر کشور صورت می گیرد و شما می توانید از این محصول در فروشگاه های کشور تهیه نمایید.

عرضه آرد تمپورا 500 گرمی پانکو

ترکیبات آرد سوخاری تمپورا

ترکیبات آرد سوخاری تمپورا آرد سوخاری تمپورا بر گرفته از کشور چین می باشد و با ترکیباتی نظیر خوراک دریایی و سبزیجات کوهی به همراه تخم و مرغ و آرد معمولی تهیه می شود که برای نرم کردن و ترد کردن غذا به کار برده می شود. یکی از پر مصرف ترین نوع آرد های سوخاری می باشد که چند سالی جای خود را در رستوران های ایرانی هم باز کرده است و در رستوران های شیک و خاص که بروید از این پودر برای سرو ماهی و میگو استفاده می شود.

این آرد با تکنولوژی های جدید آماده و خشک می شود و از بهترین و طبیعی ترین گیاهان و مواد اولیه تهیه می شود و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. بسیاری از ترکیبات سبزیجات این محصول کدو، بادمجان، فلفل دلمه، هویچ  و مابقی سبزی های دیر می باشد و یک آرد کاملا طبیعی می باشد. برای استفاده از این آرد به کمک کسی احتیاج ندارید و یک پیمانه آرد تمپورا را با یک پیمانه آب مخلوط کرده و سپس مرغ یا میگوی خرد شده را در آن بغلتانید.

مراکز پخش آرد سوخاری تمپورا پانکو

مراکز پخش آرد سوخاری تمپورا پانکو شما برای ارتباط با مراکز پخش آرد سوخاری تمپورا پانکو می توانید به سایت های معتبر و رسمی فروش مراجعه کنید تا با فروشنده به صورت غیر حضوری ارتباط داشته باشید و در صورت تمایل از این آرد به صورت عمده و جزئی در بسته بندی های مختلف ثبت سفارش کنید تا همکاران ما با نظارت بر کنترل کیفی آن را در کوتاه ترین زمان و قیمت مناسب تر از بازار های داخلی برای شما به صورت پست رایگان ارسال کنند.

هم چنین به دلیل تقاضای بالای مشتریان شعبه های متعددی در سراسر کشور برای فروش این آرد سوخاری فعالیت می کنند و مراجعه کنندگان می توانند به صورت حضوری از این محصول خریداری کنند. نا گفته نماند که امروزه سعی بر این داریم که محصولات بیشتری در راستای رضایت مشتریان عزیز به بازار عرضه کنیم تا بی نیاز از واردات این نوع محصولات از کشور های دیگر باشیم. هم چنین این محصول تحت نظارت وزارت بهداشت و غذا می باشد و در صورت تاییدیه وزارت بهداشت به بازار عرضه می شود و نرخ مصوب و ثابتی دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *