آرد سوخاری مخصوص کباب یک طعم دهنده محبوب برای طبخ انواع کباب است. عرضه انواع آرد سوخاری مخصوص کباب بوسیله تولیدکنندگان مجرب این حوزه صورت می‌گیرد. آرد سوخاری کباب فاقد هرگونه رنگ مصنوعی و یا ماده شیمیایی است و از آن برای بالا بردن کیفیت مواد غذایی استفاده می‌شود. عرضه آرد سوخاری با رعایت کامل اصول بهداشتی صورت می‌گیرد.

عرضه انواع آرد سوخاری مخصوص کباب

خصوصیات بارز آرد سوخاری مخصوص کباب

خصوصیات بارز آرد سوخاری مخصوص کباب طعم دلپذیر، عطر و لطافت مناسب از خصوصیات مهم آرد سوخاری مخصوص کباب است.

با پودر کردن نان های حجیم شده آرد سوخاری بدست می‌آید. برای مزه دار کردن محصول فوق از هیچ ماده شیمیایی و مصنوعی استفاده نشده و فقط با چاشنی های طبیعی مزه‌دار می‌شود.

استفاده از فلفل سیاه، فلفل قرمز، نمک، پودر کاری، پودر سیر و عصاره گیاهی بهترین راهکار برای مزه‌دار کردن آرد سوخاری کباب است.

نسبت مناسب ادویه‌ها در آرد سوخاری رعایت می‌شود. به این ترتیب هنگام آشپزی نیازی به استفاده مکرر از ادویه‌های مختلف نیست و در صرفه‌جویی زمان و سرعت بخشیدن به آشپزی کمک کننده است.

اندازه دانه‌های آرد سوخاری کباب متفاوت است. اینکه پودرها در حین تولید از چه نوع صافی عبور داده شده باشند، دانه‌های ریز و یا درشت‌تری به دست می‌آید.

آرد سوخاری از آرد گندم با قابلیت دوبار پخته شدن تهیه می‌شود. آرد گندم این قابلیت را دارد تا دو بار حرارت ببیند. در نوبت اول نان سفید و حجیم شده تولید می‌شود و در نوبت دوم، نان پخته شده مجدد حرارت دریافت می‌کند، خشک و ترد شده و آماده پودر شدن است.

خرید مستقیم آرد سوخاری مخصوص کباب

خرید مستقیم آرد سوخاری مخصوص کباب خرید آرد سوخاری مخصوص کباب به شکل عمده و مستقیم از تولیدکننده، یک راه مطمئن است.

نان‌های باگت و یا تست که در بازار فروش نرفته‌ باشند و در اصطلاح بیات شده‌اند، درصورت سالم بودن دوباره به کارخانه برگشت زده می‌شود. علاوه بر این نان‌های بیات، نان‌هایی که در روند تولید شکل و اندازه آنها معیوب تشخیص داده شده‌ باشند نیز بهترین گزینه برای تولید پودر سوخاری کباب هستند.

باتوجه به اینکه آرد ماندگاری بالایی دارد، بسته بندی صحیح و استاندارد آرد سوخاری می‌توان آن را تا مدت‌ها از آسیب‌های محیطی مانند جذب رطوبت و یا کپک زدن حفظ کند.

چگونگی بسته‌بندی آرد سوخاری کباب و بهداشتی بودن آن یک نکته مهم هنگام خرید کالا است.

آرد سوخاری به دو روش سنتی و صنعتی تولید می‌شود. خریدار می‌تواند از تولیدکنندگان هر دو روش بطور آنلاین و مستقیم خرید کند. این کار به حذف دلالان ، کاهش قیمت محصول و حمایت از تولیدکننده کمک می‌کند.

قیمت آرد سوخاری باتوجه به طعم، نام برند و حجم استفاده شده در بسته‌بندی‌ها متغییر است. تمامی اطلاعات مورد نیاز مشتری بر روی سایت‌های اینترنتی فروش موجود می‌باشد و درصورت لزوم می‌توان از راهنمایی مشاوران واحد فروش نیز استفاده کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *