پودر سوخاری مرینت نرمال انتخاب مناسبی برای سوخاری و طعم دار کردن انواع گوشت است. در ترکیب این محصول از طعم دار کننده های مختلفی استفاده شده که موجب صرفه جویی در وقت و هزینه مصرف کننده می شود. فروش عمده بهترین ارقام پودر سوخاری برای فعالین با چالش هایی همراه است که ما به معرفی بهترین شیوه ها برای خرید و عرضه این محصولات در بازار می پردازیم.

فروش پودر سوخاری مرینت نرمال

موارد استفاده پودر سوخاری مرینت نرمال

موارد استفاده پودر سوخاری مرینت نرمال آرد یا پودر سوخاری به فرآورده حاصل از نان های حجیم صنعتی می گویند. بعد از پخت و خشک کردن نان آنها را دستگاه های صنعتی چرخ می کنند و پودر به دست آمده را با انواع ادویه ها طعم دار می کنند. این محصول از نظر طعم به دو مدل کلی و پرطرفدار یعنی پودر سوخاری نرمال و اسپایسی است. پودرهای مرینت نرمال ترکیبی از آرد سوخاری، نمک، اندکی زردچوبه و برخی طعم دهنده ها مانند فلفل است. در مدل های اسپایسی از طعم دهنده هایی مانند سس تند، پاپریکا و … استفاده می کنند. موارد استفاده از پودر سوخاری رابه مصارف خانگی و رستورانی دسته بندی می شوند.
سوخاری کردن انواع گوشت ماهی، میگو، فیله مرغ و … با استفاده از این پودرها امکان پذیر است. مرینت به معنی مزده دار کردن انواع مواد غذایی است که شرکت های تولیدی برای صرفه جویی در وقت و هزینه مصرف کنندگان، پودرهایی به صورت مرینت به بازار عرضه می کنند. برخی از پرکاربردترین موارد استفاده از پودر مرینت نرمال در صنعت آشپزی عبارتند از:

  • تهیه انواع خوراک های نیمه آماده صنعتی مانند کنتاکی مرغ
  • تهیه و آماده کردن قارچ و مرغ سوخاری در فست فودی ها
  • مناسب برای طبخ و آماده سازی انواع خوراک گوشت در خانه
  • استفاده برای طعم دار کردن و قوام آوردن آش و سوپ

قیمت دقیق پودر سوخاری مرینت نرمال

قیمت دقیق پودر سوخاری مرینت نرمال قیمت دقیق پودر سوخاری با توجه به برخی از ویژگی های کمی و کیفی تاثیرگذار در تولید آن تعیین می شود. به عنوان مثال حجم و تعداد ادویه های بکار رفته در ترکیب آن از عوامل تعیین کننده قیمت فروش این محصول خواهد بود. حجم بسته بندی و درجه کیفی نیز از دیگر فاکتورهای مهم تعین قیمت هستند.
قیمت هر کیلو پودر سوخاری تحت تاثیر برند شرکت تولیدی، قیمت مواد اولیه، هزینه های تولیدی و چگونگی سفارشات می تواند با نوسانات افزایشی یا کاهشی همراه باشد. برای اطلاع دقیق از قیمت پودر مرینت نرمال با برندهای معتبر و خرید آنلاین و با کمترین هزینه ممکن می توانید با مشاوران و نمایندگان پخش این مرکز در ارتباط باشید. فروش آنلاین و غیر حضوری انواع پودر سوخاری مزیت هایی مانند اطمینان از کیفیت و قیمت ارزان و رقابتی با حاشیه سود بالا را برای خریداران عمده به همراه خواهد داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *