خرید پودر سوخاری امریکن گاردن

قیمت خرید پودر سوخاری امریکن گاردن ، فروش عمده پودر سوخاری امریکن گاردن ، نمایندگی فروش پودر سوخاری American Garden ، خرید عمده پودر سوخاری اسپایسی امریکن گاردن.

پودر سوخاری امریکن گاردن

تولید پودر سوخاری امریکن گاردن همانطور که از نامش پیداست در امریکا می باشد. این پودر یکی از بهترین پودرهای سوخاری مخصوص سوخاری کردن مرغ، ماهی و میگو می باشد.
این پودر سوخاری در انواع مختلفی تولید می شود. این پودر یک محصول وارداتی است که تنها از طریق نمایندگی پودر سوخاری امریکن گاردن به ایران وارد می شود.

انواع پودر سوخاری امریکن گارن

  • پودر سوخاری اسپایسی امریکن گاردن
  • پودر سوخاری ساده امریکن گاردن
  • پودر سوخاری سیر امریکن گاردن
  • پودر سوخاری پنیر رومانو امریکن گاردن

خرید پودر سوخاری امریکن گاردن

قیمت خرید پودر سوخاری امریکن گاردن

پودر سوخاری امریکن گاردن از دسته پودرهای سوخاری گران قیمت در بازار می باشد. خرید پودر سوخاری امریکن گاردن در انواع مختلفش از قیمت یکسانی برخوردار است.
قیمت پودر سوخاری امریکن گاردن در مراکزی به غیر از نمایندگی برند امریکن گاردن، (وب سایت های اینترنتی و یا فروشگاه های بزرگ در سراسر کشور) دارای قیمت 36000 تا 50000 تومان می باشد.

خرید پودر سوخاری امریکن گاردن

نمودار قیمت پودر سوخاری امریکن گاردن در سال 97

اختلاف قیمت این محصول در ماقبل نوسانات نرخ ارز و بعد از آن (قیمت گفته شده در بالا) در این نمودار قابل مشاهده است.

خرید پودر سوخاری امریکن گاردن

خرید پودر سوخاری امریکن گاردن از نمایندگی

پودر سوخاری امریکن گاردن در بسته بندی از نوع قوطی با وزن 425 گرمی تولید و به فروش می رسد. نمایندگی امریکن گاردن در تهران و یا شرکت آراد فود که به فروش این محصول با قیمت ارزان تر می پردازند می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای خرید عمده این برند از پودر سوخاری باشند.
خرید مستقیم از نمایندگی پودر سوخاری امریکن گاردن و ارسال آن به صورت بدون واسطه شاهد اختلاف قیمت چشمگیری با قیمت های سایر مراکز که به صورت اینترنتی و یا حضوری اقدام به فروش می کنند، می باشد.

خرید پودر سوخاری امریکن گاردن

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!