قیمت پودر سوخاری kfc

قیمت پودر سوخاری kfc در تهران ، فروش عمده پودر سوخاری kfc ، خرید اینترنتی پودر سوخاری kfc ، واردات پودر سوخاری kfc ، نمایندگی پودر سوخاری کی اف سی در تهران.

پودر سوخاری kfc چیست؟

پودر سوخاری کی اف سی که اصطلاحا به پودر سوخاری کنتاکی معروف است در کشور آمریکا تولید می گردد.
واردات پودر سوخاری kfc به ایران موجب شده تا بسیاری از رستوران و فست فودی ها به خرید این پودر مشتاق گردند. این پودر به صورت آرد تولید می شود که حاوی دو بسته می باشد.
یک بسته پودر سوخاری kfc  که برای کاور کردن و یا کریسپس کردن مرغ استفاده می شود. بسته دیگر حاوی ادویه مخصوص kfc است که شامل ادویه یازده گانه kfc خواهد بود. این ادویه ها طعم واقعی مرغ کنتاکی می دهد که مشتاقان بسیاری در رستوران ها دارد.

قیمت پودر سوخاری kfc

انواع پودر سوخاری kfc

  1. پودر سوخاری اسپاسیی kfc
  2. پودر سوخاری نرمال kfc

لیست قیمت پودر سوخاری kfc در تهران

پودر سوخاری کی اف سی با وزن 135 گرمی در نیمه اول سال 97 مابین 6500 تا 10000 تومان بوده است.
بعد از نوسانات نرخ شدید در نیمه دوم سال 97 و افزایش قیمت محصولات وارداتی این محصول تا قیمت 13500 تومان در بسیاری از شرکت ها و فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسید.
حال قیمت پودر سوخاری kfc (سال 98) هر بسته 11000 تا 12000 تومان خریداری می گردد.

قیمت پودر سوخاری kfc

خرید عمده پودر سوخاری kfc

خرید پودر سوخاری کی اف سی از نمایندگی برند kfc با قیمت ارزان تر انجام می گیرد.
این محصول همچنین در اوزان 1 کیلوگرمی و 2/5 کیلویی با قیمت پایین تر نیز به فروش می رسد. ارسال سفارشات عمده از نمایندگی پودر سوخاری kfc در تهران به سراسر نقاط کشور انجام می گیرد.
خرید تکی یا خرده پودر سوخاری کی اف سی نیز در وب سایت های اینترنتی، هایپرمارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای با قیمت های متفاوت به فروش می رسد.

قیمت پودر سوخاری kfc

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!