پودر سوخاری 200 گرمی

کدام مراکز در بازارهای شهری پودر سوخاری 200 گرمی را به قیمت ارزان می‌فروشند؟ آرد سوخاری در بسته بندی‌های 200 گرمی در انواع سوپر مارکت‌ها و مغازه‌های شهری و فروشگاه‌های اینترنتی موجود است.

پودرهای سوخاری که امروزه در اکثر مغازه های سوپرمارکت،هایپر مارکت، کلی فروشی ها و مرغ و ماهی فروشی ها پیدا می‌شوند از ماده اولیه نان باگت یا خمیر خشک شده نان تهیه می‌شوند.

این نان ها در صنعت به طور ویژه‌ای با دستگاه ها، خرد و سپس به آرد تبدیل و بعد از بسته بندی جهت مصارف پخت و پز به بازار خرید و فروش مواد غذایی عرضه می‌گردد. در ادامه بیشتر با انواع آن آشنا خواهید شد.

پودر سوخاری 200 گرمی

پودرهای سوخاری در بسته بندی 200 گرمی

در ساخت و تهیه آرد سوخاری درجه یک، تولید کنندگان از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت استفاده می‌کنند؛ همچنین نحوه ساخت و تولید ماده غذایی و رایط نگه داری آن، در کیفیت آن نیز نقش بسزایی دارد.

مثلا در چه حرارتی درست شود یا تحت چه شرایطی قبل از فروش نگه داری شوند که موجب بروز آفت و خرابی در آن نشود؛ همه این عوامل در کیفیت ارد سوخاری دخیل می‌باند.

آردها و پودرهای سوخاری پس از تولید توسط دستگاه‌های فر و آسیاب و تست اینکه کاملا رطوبت خود را از دست داده اند و شرایط برای رشد میکروارگانیسم‌ها فراهم نیست وارد قسمت بسته بندی می‌شوند.

در قسمت بسته بندی دستگاه‌ها طبق دستورات نرم افزاری که به آن‌ها داده شده پودرها را با وزن‌های مشخص در بسته های پلاستیکی قرار داده که این وزن بسته‌بندی‌ها گستره متفاوتی مثل 100گرمی، 200گرمی و… تا حتی چند کیلویی برای مصارف رستورانی نیز دارند.

در گاهی مواقع حتی این پودرهارا به صورت فله‌ای در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهند.

پودر سوخاری 200 گرمی

خرید بدون واسطه‌ی پودرهای سوخاری

با جستجو در اطرافتان و سطح اینترنت، می‌توانید کارگاه‌های تولیدی و شرکت‌های تولیدی انواع آرد و مواد غذایی را پیدا کنید که خواهان فروش و عرضه مستقیم مواد غذایی تولیدشده خود به مشتریانشان را بدون هیچ واسطه‌ای دارند.

در این خرید و فروش فقط شما و نماینده شرکت تولید کننده که مجوز رسمی از طرف مدیریت آن شرکت را دارد، وجود دارید و هیچ نفر سومی نیست که دلالی کند و با واسطه‌ای که  ایجاد می‌کند  برای خود سودی بگیرد.

هرچه خرید بدون واسطه‌ای که از تولید کننده انجام می‌دهید عمده‌تر و مقدارش بیشتر باشد، چون تولید کننده جنس و محصول تولیدی خود را به مقدار فراوان‌تر به فروش رسانده است از این امر رضایت داشته و قطعا برای شما تخفیف خوبی در نظر می‌گیرد.

پس توصیه ما برای شما عزیزان خرید عمده و بدون واسطه از تولیدکنندگان مواد غذایی می‌باشد.

این نوع خرید در مورد پودر سوخاری که در پخت و پز انواع غذاهای سوخاری مثل ناگت و میگو سوخاری استفاده می‌شود صدق می‌کند و شما می‌توانید این ماده غذایی را از تولید کنندگان مواد غذایی و تولیدکنندگان انواع آرد بدون هیچ واسطه‌ای خرید کنید که قیمت آن برایتان ارزان‌تر و اقتصادی تر خواهد بود.

پودر سوخاری 200 گرمی

تاریخچه آرد سوخاری و غذاهای سوخاری

اگر بخواهیم در مورد غذاهای سوخاری صحبت کنیم باید بدانیم که تاریخچه آن به آمریکا بر می‌گردد؛ واژه مرغ سوخاری برای بار اول در ایالات متحده ثبت شد و این روش تهیه غذا، که به غذاهای سوخاری معروف است بعدها در ساسر جهان پیچید.

 

موارد کاربرد آردهای سوخاری

آردهای سوخاری در تهیه غذاهای سوخاری کاربرد دارند و به آن‌ها طعم و بوی خوشمزه‌ای را می‌دهند. امروزه غذاهای سوخاری بیشتر از انواع غذاها در رستوران‌ها و سالن‌های پخت و پز غذا درست شده و به فروش می‌رسند.

از جمله غذاهای سوخاری که در تهیه آن‌ها از ارد سوخاری بهره می‌برند به مئارد زیر می‌شود اشاره کرد:

  • میگو سوخاری
  • ماهی سوخاری
  • مرغ سوخاری
  • ناگت مرغ
  • قارچ سوخاری
  • پیاز سوخاری
  • همبرگر

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!