مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین محصولات پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پودر سوخاری صنعتی درب کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های پودر سوخاری صنعتیتوزیع کننده پودر سوخاری صنعتی

پودر سوخاری صنعتی برای طبخ انواع غذاها مانند میگو سوخاری، قارچ سوخاری و … به کار گرفته می شود. این پودر می توانند در خوش طعم و معطر کردن غذا موثر باشد. علاوه بر آن طعم و مزه ی خوش آن می توانند کمک بزرگی برای والدینی باشد که فرزندان حساس به انواع  غذا دارند.

قیمت پودر سوخاری صنعتی درب کارخانه

ویژگی های پودر سوخاری صنعتی

ویژگی های پودر سوخاری صنعتی  از ویژگی های پودر صنعتی می توان به استفاده ی گسترده ی آن در تهیه ی انواع خوراکی ها اشاره کرد به طوری که افزودن و ترکیب کردن آن با بسیاری از غذا ها دل نشین خواهد بود!

در  تهیه ی این نوع پودر، از آرد گندم، نمک طعام، گلوتن، مخمر نانوایی، شیر خشک، روغن و … به کار گرفته می شود. بنابر این علاوه بر خوش طعم کردن غذا، به دلیل وجود مواد مغذی در آن می تواند، ارزش غذایی وعده مصرفی را هم افزایش دهد. هم چنین به دلیل خاصیت تردکنندگی، برخی از آن در جهت ترد کردن غذا استفاده می کنند.

در صورت نگه داشتن پودر سوخاری در محیط خشک و خنک، می توان تا حداکثر شش ماه آن را ذخیره و استفاده کرد. در اصل از ویژگی های مهم پودر سوخاری مرغوب، خشک بودن آن است چرا که اگر در محیط مرطوب قرار گرفته باشد، مکان مساعدی برای رشد انواع باکتری ها و کپک خواهد شد.

یک پودر سوخاری صنعتی درجه یک، ذراتی با اندازه یکسان دارد و هرگز بوی کهنگی و فساد نمی دهد. البته کیفیت بالای این محصول، تنها به شرایط و محیط نگه داری وابسته نیست بلکه هرچه مواد اولیه به کار گرفته شده برای تهیه ی آن، بهتر باشد، پودر حاصل شده نیز بهتر خواهد بود.

به طور کلی و خلاصه، از نشانه ها و ویژگی های پودر سوخاری صنعتی مرغوب این است که:

  • بوی کهنگی( بوی نا) ندهد.
  • دانه بندی آن یکنواخت و یک اندازه باشد.
  • رطوبت نداشته باشد.
  • کپک نزده باشد.
  • رنگ آن طبیعی باشد.

توزیع کننده پودر سوخاری صنعتی

توزیع کننده پودر سوخاری صنعتی کارخانه های تولید و توزیع پودر سوخاری انواع مختلفی از آن را روانه ی بازار فروش می کنند. برای مثال، پودر سوخاری به صورت بسته بندی شده، در طعم و مدل های متنوع مانند ادویه دار و تند، برای جلب رضایت ذائقه ها و سلیقه های متفاوت به فروش می رسد. هم چنین برای رفاه مشتریان و متقاضیان پرمصرف مانند رستوران ها، فست فود ها و… این امکان فراهم آورده شده است که پودر سوخاری درجه یک و با کیفیت مرغوب را از درب کارخانجات به صورت عمده(کیلویی) خریداری کنند. عرضه محصول به صورت عمده سبب شده است تا هزینه ی خرید این پودر به طور قابل توجهی کاهش یابد و برای مشتری مقرون به صرفه واقع شود.

فرشته حبیب اله پور

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آراد فود شما را به خرید بهترین محصولات پودر سوخاری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *