پودر سوخاری

امروزه از آرد سوخاری اکثرا در سرخ کردن مخلوط های گوشتی استفاده شده تا نرمی و یا تردی به آن ببخشد، بسته به نوع آرد سوخاری آن مثلا از پودر سوخاری پولکی برای ترد کردن مرغ و ماهی و کوفته های گوشتی استفاده میشود. افراد دیگری از این پودر سوخاری در تهیه سالاد ها استفاده میکنند به این صورت که روی سالاد ریخته و میل میکنند.

برای اینکه غذا ها و تنوع بخشی به آن جزئی جدایی ناپذیر از مردم شده است استفاده از پودر سوخاری در غذاهای سرخ کردنی برای خوشمزه تر کردن آن از ملزومات است.

پودر سوخاری پولکی

پیدایش آرد سوخاری برای اولین بار در آمریکا ثبت شد و در تمامی کتاب های آشپزی این کشور رواج پیدا کرد. این محصول، با ترکیب یازده ادویه طعم دار، توانست جایگاه خوبی برای مزه دار کردن انواع ماهی و مرغ پیدا کند و بوی ساری آن هاررا از بین ببرد. آرد سوخاری خانگی، بسیار دستور تهیه ی آسانی دارد.

از پودر سوخاری پولکی، معمولا برای سرخ کردن ماهی و مرغ استفاده می شود و به خاطر داشتن دانه های درشت آن به پولک شباهت دارد و طعمی لذیذ و بسیار محبوبی داشته، که دستور تهیه آن بسیار راحت می باشد.

آرد سوخاری بسته بندی

شرکت های صنایع غذایی با به کار بردن دستگاه های پیشرفته و به روز سعی در تولید بهترین آرد های سوخاری کرده اند، که این مجموعه در تولید این محصول پیشگام بوده است. این پودر سوخاری در وزن های 200 تا 400 گرمی برا مصارف خانگی بسته بندی و توزیع می شود و یا به صورت فله ای برای رستوران ها و فست فودها قابل ارسال است.

این آرد سوخاری بسته بندی خانگی یا شرکتی دو نوع پاکتی و سلفونی به صورت کاملا استاندارد تهیه و تولید می شوند. انواع پودر سوخاری در این مجموعه، بسیار قیمت مناسبی داشته، که به صورت اینترنتی در دسترس مردم قرار می گیرد. همچنین سفارش این محصولات از طریق این سایت امکان پذیر می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *