پودر سوخاری تند نوعی پودر است که در درست کرن غذاهایی مثل مرغ، میگو، ماهی، کتلت و… استفاده می شود.استفاده از این پودر  باعث تند شدن غذا می شود. و همچنین طعم لذیذی به غذا می دهد. زنان خانه دار زیادی از این پودر استفاده می کنند همچنین سرآشپز ها نیز در رستوران ها از طریقه مصرف پودر غذاهای خود را تند می‌کنند به غذاهای خود طعم خاصی می دهند و رضایت مشتری را به دست می‌آورند.

قیمت خرید پودر سوخاری تند پانکو

طریقه مصرف پودر سوخاری برای مرغ

طریقه مصرف پودر سوخاری برای مرغ پودر سوخاری تند در غذاهای مختلف کاربرد دارد زنان خانه دار از طریقه مصرف پودر سوخاری غذاهای خود را تند می‌کنند این پودر هم اکنون از محبوبیت زیادی در بین خانم های خانه دار برخوردار است فروشگاه ها با توزیع پودر سوخاری باعث می‌شوند تا مشتری و علاقه مندان این پودر خیلی راحت این پودر را تهیه کنند. پودر سوخاری تند در سرخ کردن مرغ هم خیلی به درد می‌خورد و باعث خوش طعم شدن و تند شدن مرغ می‌شود. با اینکه خانم های خانه دار خیلی خوب بلدند که چطوری از این پودر استفاده کنند ولی با این حال ما در اینجا طریقه مصرف پودر را برای پختن مرغ به شما توضیح می دهیم در ابتدا باید دقت کنید که به اندازه کافی از این پودر استفاده کنید چون اگر به مقدار بیش از حد از این پودر استفاده کنید غذای شما بسیار تند خواهد شد و دیگر قابل خوردن نخواهد بود.
ابتدا باید مرغ را به مدت کافی در آب بپزید تا نیم پز شود. پس از اینکه مرغ نیم پز شد آن را در مخلوط پودر سوخاری با چند تا ماده دیگر، بخوابانید تا این مواد کاملا به مرغ نیم پز بچسبند و سپس این مرغ ها را سرخ میکنیم. این مرغ ها به دلیل تند بودن و خوش طعم بودن از محبوبیت زیادی در بین افراد مخصوصا بچه ها برخوردار است می توان گفت که مرغ این تند بودن و خوشمزگی را به پودر سوخاری مدیون است. طریقه مصرف پودر سوخاری بسیار ساده است و همه خانم ها می توانند برای خوش طعم کردن غذاهای خود از این محصول استفاده کنند.

مرکز توزیع پودر سوخاری تند

مرکز توزیع پودر سوخاری تند پودر سوخاری تند اکثرا در فروشگاه های زنجیره ای و در سوپر مارکتی ها توزیع می‌شوند. مشتری ها و کسانی که به این پودر علاقه مند هستند می‌توانند این پودر را به راحتی و با قیمت مناسب تهیه کنند. همچنین مراکزی هم برای توزیع پودر سوخاری تند به وجود آمده است که باعث شده اند این محصول به راحتی و بی دردسر به دست کسانی که خواهان این محصول هستند برسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *